Movies
Ratings
20
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
August RushRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
Only Lovers Left AliveRated ★ 1.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0