Series
Ratings
223- Unanswered questionsRated ★ 5.0
Unsung CinderellaRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 5.0
- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.5
Padam PadamRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0- DexterRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 4.0- MirandaRated ★ 4.0