Titles you rated
AladdinRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 5.0
CubeRated ★ 3.5
BumblebeeRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
SkyscraperRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
VenomRated ★ 5.0
RampantRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
GlassRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 4.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
SplitRated ★ 4.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5