Titles you rated
- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Love That Makes You CryRated ★ 2.0
Gintama'Rated ★ 5.0- GintamaRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0