Titles you rated
She Was PrettyRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 1.5
Grey's AnatomyRated ★ 5.0- Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 2.0
Noble, My LoveRated ★ 3.5
Orphan BlackRated ★ 5.0
Can We Get Married?Rated ★ 5.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 5.0
The MusicalRated ★ 5.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
He Who Can't MarryRated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 5.0
Golden RainbowRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Childless ComfortRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0