Movies
Ratings
29- WishRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
UnbowedRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5