Movies
Ratings
515
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
AnnihilationRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
MetamorphosisRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.0
Us and ThemRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
The WitnessRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
PersonaRated ★ 3.0
VenomRated ★ 2.5
MoneyRated ★ 2.5
RomaRated ★ 4.0
The PurgeRated ★ 3.0