Movies
Ratings
444
100 Days with Mr. ArrogantRated ★ 3.5
New in TownRated ★ 3.0
Seducing Mr. PerfectRated ★ 2.5
Did You Hear About the Morgans?Rated ★ 2.0
Despicable Me 3Rated ★ 4.5
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 4.0
The Nanny DiariesRated ★ 4.0
What a Girl WantsRated ★ 4.5
The ProposalRated ★ 4.5
SingRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
You Call It PassionRated ★ 3.5
Pretty WomanRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 2.5
Me Before YouRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Man on the EdgeRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5