Series
Ratings
32
A Shop for KillersRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.0
LTNSRated ★ 4.5- Human ChronicleRated ★ 4.0
A Bloody Lucky DayRated ★ 3.0
BeckhamRated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.0
Summer StrikeRated ★ 3.5
New Recruit Season 2Rated ★ 3.5
New Recruit Season 1Rated ★ 3.5
Behind Your TouchRated ★ 3.0
See You in My 19th LifeRated ★ 3.0
Risqué Business: JapanRated ★ 5.0
Risqué Business: TaiwanRated ★ 5.0
King the LandRated ★ 5.0
Black KnightRated ★ 1.0
The Good Bad MotherRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0