Titles you rated
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
Bee MovieRated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 2.5
The ServantRated ★ 4.5
TangledRated ★ 2.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 2.5
Howl's Moving CastleRated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 1.5
FrozenRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 1.5
School of RockRated ★ 3.0