Series
Ratings
25
Temptation of WifeRated ★ 2.5
Two WeeksRated ★ 2.0
Listen to My HeartRated ★ 2.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.5
Angel EyesRated ★ 2.0
Protect the BossRated ★ 2.5
The King 2 HeartsRated ★ 0.5
Dream High 2Rated ★ 0.5
Wang's FamilyRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 2.5
SignRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 2.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 2.5