Movies
Ratings
19- WishRated ★ 3.5
August RushRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0