Titles you rated
Better Late Than SingleRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.5
Tastefully YoursRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
At EighteenRated ★ 3.0
CassandraRated ★ 3.5
Check-in HanyangRated ★ 5.0
The 8 ShowRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 4.5
The King: Eternal MonarchRated ★ 4.5- The FrogRated ★ 4.5
- 끝사랑Rated ★ 3.0
더 인플루언서Rated ★ 3.0
Into the NightRated ★ 3.5
The OARated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 5.0- 생존왕Rated ★ 1.0