Series
Ratings
26
TakenRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0- War of MoneyRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Run, Jang MiRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 3.0