Titles you rated
ReboundRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.0
The Only Living Boy in New YorkRated ★ 3.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 2.0
The Florida ProjectRated ★ 5.0
FamilyhoodRated ★ 1.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 3.5