Titles you rated
CatsRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
LoganRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 5.0
The WalkRated ★ 4.0
Queen of WalkingRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0