Series
Ratings
97
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 4.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0- From Today, It's My Turn!! SpecialRated ★ 3.5
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 3.5
First LoveRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
AnnaRated ★ 3.0
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 2.5