Series
Ratings
44
Famous PrincessesRated ★ 4.0
On AirRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0- 특수사건전담반 TENRated ★ 4.5
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 4.5
Let's EatRated ★ 5.0
SignRated ★ 4.5
Special Affairs Team TENRated ★ 4.5
PastaRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0