Movies
Ratings
127
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.0
JunoRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
King KongRated ★ 2.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0