Movies
Ratings
126
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
A Long VisitRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 3.5