Movies
Ratings
301
The Grand HeistRated ★ 4.5
Oliver TwistRated ★ 4.5
A Man Who Was SupermanRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 5.0
Sex and the CityRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
BrokenRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Pi's StoryRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 4.5
Men in Black IIRated ★ 4.0
HowlingRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.5