Series
Ratings
23
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 1.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 1.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 3.5
Russian DollRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0