Titles you rated
Coffee PrinceRated ★ 2.5- Late BlossomRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 4.0- DamoRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 2.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Empress CheonchuRated ★ 1.5
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Painter of the WindRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
Blue TowerRated ★ 2.0
49 DaysRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 3.0
Angel EyesRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.0