Titles you rated
Conduct ZeroRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 3.5
A MillionRated ★ 0.5
Warm BodiesRated ★ 0.5
District B13Rated ★ 4.5
Ip ManRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.5
ArahanRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.5
Hello GhostRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5