Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
The Kirishima ThingRated ★ 3.5
Start-UpRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.5
Waiting For RainRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
Minecraft: The MovieRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0