Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
The WhirlwindRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5