Movies
Ratings
20
AssassinationRated ★ 5.0
The Princess and the Magic MirrorRated ★ 0.5
The Beauty InsideRated ★ 1.5
VeteranRated ★ 5.0
Salut d’AmourRated ★ 2.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 2.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 2.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 2.5