Titles you rated
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The MatchRated ★ 0.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 2.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0