Titles you rated
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Enola HolmesRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 2.0
Space SweepersRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 4.0
DuneRated ★ 5.0
JokerRated ★ 5.0
TenetRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5