Series
Ratings
57
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0- Toy SoldiersRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 3.0
OverlordRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0- Sherlock UncoveredRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0