Titles you rated
- Yona of the DawnRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Hur Jun, The Original StoryRated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.0
Becoming a BillionaireRated ★ 3.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 2.5
All About My RomanceRated ★ 2.5
Waiting for LoveRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5
Prime Minister and IRated ★ 2.5
Dear HeavenRated ★ 2.0
Princess AuroraRated ★ 0.5
The Vineyard ManRated ★ 2.5- DamoRated ★ 3.5
- Ladies of the PalaceRated ★ 3.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
Miss MermaidRated ★ 2.5
My Fair LadyRated ★ 3.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.5