Movies
Ratings
123
Black SwanRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 1.0
World War ZRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 3.0