Series
Ratings
37- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.0
Black PeanRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Saving My Stupid YouthRated ★ 3.5
The CrownRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 4.5
The Good Wife Season 6Rated ★ 4.5
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 3.0
My Father is StrangeRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.5
History of a SalarymanRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.5