Movies
Ratings
15
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
2012Rated ★ 3.0
August RushRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0