Titles you rated
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 4.0
Cardcaptor Sakura: The MovieRated ★ 0.5
17 AgainRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0