Titles you rated
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
A Hundred MemoriesRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Light of My LionRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 5.0
Beyond GoodbyeRated ★ 3.0- Off The GridRated ★ 3.5
Riding a UnicornRated ★ 4.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Fragrance of the First Flower Season 2Rated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 4.5
Love Me to DeathRated ★ 2.5- 틈만나면,Rated ★ 3.0
- More Beautiful Than HeavenRated ★ 3.0
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 5.0