Movies
Ratings
141
Iron Man 3Rated ★ 3.5
LucyRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 2.0- WishRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0