Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
King Kong vs. GodzillaRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Hollow ManRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
QueerRated ★ 3.5- Witness for the ProsecutionRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
JaneRated ★ 4.0
Summer Time Machine BluesRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.5
EnchantedRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Young Sherlock HolmesRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0