Movies
Ratings
1125
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
The Kid with a BikeRated ★ 4.0
Jackass Number TwoRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 2.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 2.0
Nicholas on HolidayRated ★ 3.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 3.5
NextRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 2.5
The Legend of TarzanRated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 3.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0