Titles you rated
Inside OutRated ★ 4.0
The President's Last BangRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Rock of AgesRated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 3.0
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
Year OneRated ★ 4.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
JawsRated ★ 4.5- The Tenor - Lirico SpintoRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
The DescentRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 2.5
The Suicide ShopRated ★ 3.0