Titles you rated
Phantom ThreadRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 3.5
FlowRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
FyreRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0