Titles you rated
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Patlabor 2: The MovieRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
SorumRated ★ 3.5
NopeRated ★ 3.5
Blame!Rated ★ 4.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 0.5
MinariRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.0
28 Days LaterRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.0
Apocalypse NowRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
The Assassination of Jesse James by the Coward Robert FordRated ★ 3.5
The Man with High HopesRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam: HathawayRated ★ 4.5