Series
Ratings
37
Patlabor: The TV SeriesRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 2.5
Taxi Driver 2Rated ★ 2.5
One Dollar LawyerRated ★ 3.0
Tengoku DaimakyoRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury Season 2Rated ★ 2.5
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 3.5
Knights of SidoniaRated ★ 3.5
Kaina of the Great Snow SeaRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5- Ghost in the Shell: Sac_2045 Season 2Rated ★ 3.0
- Brave Police J-DeckerRated ★ 4.0
Conan, the Boy in FutureRated ★ 4.0- Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5