Movies
Ratings
126
The ClassicRated ★ 5.0
Heart is...Rated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.5
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 3.5
My Name Is KhanRated ★ 3.0
As Good As It GetsRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
My Tutor FriendRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 3.0