Titles you rated
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 1.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 2.0
Primal FearRated ★ 5.0
My WayRated ★ 2.0
The Last BlossomRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
CarsRated ★ 3.0
Kingdom of HeavenRated ★ 3.0
The IllusionistRated ★ 5.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
Forbidden QuestRated ★ 2.5
Mr. SocratesRated ★ 5.0
SerendipityRated ★ 5.0
RedRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5