Movies
Ratings
745
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 3.5
Go WestRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 4.5
Tokyo TribeRated ★ 2.5
Big FishRated ★ 4.5
A Girl Walks Home Alone at NightRated ★ 3.0
The InterviewRated ★ 3.5
Someone SpecialRated ★ 2.5
Ruby SparksRated ★ 4.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0