Titles you rated
Face/OffRated ★ 3.5
The TransporterRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 4.5
JawsRated ★ 4.5
TyphoonRated ★ 3.0
Ip Man 2Rated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 4.0
Air Force OneRated ★ 3.5
AliensRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
HulkRated ★ 4.5
Portrait of a BeautyRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5