Movies
Ratings
1286
WhiplashRated ★ 5.0
MichaelRated ★ 1.0
BewitchedRated ★ 2.0
The MartianRated ★ 3.5
Jennifer EightRated ★ 3.0
JadeRated ★ 1.5
Villain and WidowRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
TedRated ★ 3.5
ShowgirlsRated ★ 1.5
Ant-ManRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 2.0
Who are You?Rated ★ 2.0
The Hunger GamesRated ★ 2.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.0
ClickRated ★ 0.5
Another Public EnemyRated ★ 1.0
A Moment to RememberRated ★ 2.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.0