Movies
Ratings
105
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.5
The Hangover Part IIRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0