Titles you rated
LIFERated ★ 3.5
Strangers From HellRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 3.5
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Library Wars: Book Of MemoriesRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0